Recenzje

Nie chcę.
Nie chcę w swoim otoczeniu kołtuństwa, zakłamania, nienawiści, pogardy dla inności drugiego człowieka za jego poglądy, przekonania, światopogląd, kolor skóry czy też orientację seksualną.
Nie chcę znać, widzieć ani rozmawiać z ludźmi dla których ktoś pochodzący z innego kraju, innego koloru skóry, przekonań, zapatrywań i sposobu na życie jest kimś gorszym, nie wartym szacunku.
Nie chcę znać ludzi którzy potrafią nazwać innych ciapatymi, murzynami, pedałami, żydami czy też znieważyć ich tylko za to że są inni.
Nie chcę. Nie chcę. Nie chcę.
To nie jest nietolerancja z mojej strony. To szacunek do samego siebie, swoich przekonań, wartości i postrzegania świata. To szacunek dla wszystkich ludzi niezależnie od ich poglądów, tego kim są, z kim śpią, w jakim języku mówią i jakiego boga wyznają.
To wkurw na świat, ludzi i samego siebie że toleruję trzymam takich ludzi wokół siebie, że pozwalam im znieważać siebie i innych.
To powiedzenie sobie samemu dość.
Nie pozwalam. Chcesz mnie znać – szanuj moje zasady. Nie będziesz ich szanować odejdź. Nie będę Cię zatrzymywać. Jeżeli uważasz że Cię znieważyłem – przemyśl swoje zdanie jeszcze raz. Ja tylko bronię siebie, swoich wartości, swojego ja.
Ja po prostu nie pozwalam, żeby szufladkować, wartościować ludzi ze względów na pochodzenie, kolor skóry, orientację, światopogląd i wartości.
Wszyscy jesteśmy ludźmi. Tyle samo wartymi, tyle samo znaczącymi dla jutra i osób wokół nas. Nikt z nas nie jest lepszy ani gorszy.
Jestem taki jak Ty